اجرای یازدهمین مرحله از پویش ملی نذر قربانی در استان اصفهان با توزیع 1200 بسته گوشت
اجراي يازدهمين مرحله از پويش ملي نذر قرباني در استان اصفهان با توزيع 1200 بسته گوشت
همزمان با ایام شوال المکرم صورت گرفت؛

اجرای یازدهمین مرحله از پویش ملی نذر قربانی در استان اصفهان با توزیع 1200 بسته گوشت

پويش ملي نذر قرباني همزمان با ايام ماه شوال المکرم با توزيع يک‌هزار و 200 بسته گوشت ميان نيازمندان به همت کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد اصفهان اجرا شد.
شناسه خبر : 37771 تاریخ انتشار : ۷ خرداد ۱۴۰۱ زمان انتشار : ۰۹:۴۳

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای(فهما) از استان اصفهان، پویش ملی نذر قربانی با همکاری و مشارکت برنامه تلویزیونی سمت خدا، موسسه خیریه حضرت خدیجه(س) و ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد در حال اجرا است.

در ایام ماه شوال المکرم و در مرحله یازدهم برگزاری پویش ملی نذر قربانی در استان اصفهان تعداد 1200 بسته گوشت یک کیلو و 500 گرمی توسط کانون های فرهنگی هنری مساجد بین نیازمندان توزیع شد.

در این مرحله بسته های گوشت نذری به دست نیازمندان در شهرستان های فریدونشهر، بوئین و میاندشت، فریدن، چادگان، سمیرم، شهرضا، دهاقان، نجف آباد و مناطق مختلف شهرستان اصفهان رسید.

گفتنی است پیش از این و در مرحله دهم پویش ملی نذر قربانی در استان اصفهان همزمان با ایام نوروز 1401 و وعیاد شعبانیه در تعداد یک هزار و 200 بسته گوشت تسط کانون های فرهنگی هنری مساجد بین نیازمندان توزیع شده بود.

تاکنون در استان اصفهان در  11 مرحله مجزا جمعا بالغ بر 13 هزار بسته گوشت گوسفند یک کیلو و 500 گرمی توسط کانون های فرهنگی هنری مساجد در بین نیازمندان توزیع شده است.

نیکوکاران و خیرین می توانند با مراجعه به سامانه الکترونیکی موسسه خیریه حضرت خدیجه(س) به نشانی khadije.com نسبت به کمک به این طرح اقدام کرده و یاری رسان این طرح ملی باشند.