حمايت مناطق 15 گانه شهر اصفهان از برنامه‌هاي مجازي دهه امامت و ولايت کانون‌هاي (فهما)

حمایت مناطق 15 گانه شهر اصفهان از برنامه‌های مجازی دهه امامت و ولایت کانون‌های (فهما)

برنامه هاي کانون هاي فرهنگي هنري مساجد، تشکل‌هاي مردمي و سازمان‌هاي مردم نهاد در سطح مناطق ۱۵ گانه شهر اصفهان که به مناسبت دهه ولايت به صورت مجازي برگزار شود، حمايت خواهد شد.
شناسه خبر : 14176 تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۴:۰۳

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای(فهما) از استان اصفهان، برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد، تشکل های مردمی و سازمان های مردم نهاد در سطح مناطق ۱۵ گانه شهر اصفهان که به مناسبت دهه ولایت به صورت مجازی برگزار شود، حمایت خواهد شد.

 

بر اساس این گزارش موضوعات ارائه برنامه؛ فلسفه حج از حضرت ابراهیم(ع) تا حضرت محمد(ص)، نقش ولایت فقیه در تداوم غدیر در عصر غیبت، آموزه های نهج البلاغه در تربیت فرزندان، مسابقات کتابخوانی مجازی با تکیه بر کتب فاخر در موضوعات حج، امامت و حضرت علی(ع) و همچنین سیره ی امام علی(ع) در حوزه ی خانواده(گفتمان خانواده) است.

 

در این فراخوان بر آموزش پیشگیری از بیماری کرونا به شهروندان، آموزش رعایت و حفظ بهداشت، سلامتی و تندرستی از  نگاه ائمه اطهار(ع) و سفارشات اکید دین مبین اسلام نگاه ویژه شده است.

 

قالب های ارائه برنامه؛ کلیپ های صوتی- تصویری، موشن گرافی، برنامه های اجتماعی در شبکه های مجازی و لایو(زنده) است.

 

زمان اجرای برنامه ها باید از دهم تا هجدهم مردادماه باشد و زمان ارسال مستندات تا پایان مردادماه است.

 

بر اساس این فراخوان مکان تحویل مستندات اداره مشارکت های فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان واقع در خیابان کمال اسماعیل- بعد از پل فردوسی به سمت انقلاب است و علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۲۲۴۰۵۰۹ داخلی ۲۰۳ و تلفن ۰۹۱۳۸۲۳۷۰۸۴ در ساعات اداری تماس برقرار کنند.