مجوز الکترونیکی برای 100 باب کانون فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان در مرحله صدور قرار گرفت
مجوز الکترونيکي براي 100 باب کانون فرهنگي هنري مساجد استان اصفهان در مرحله صدور قرار گرفت
مدیر ستاد (فهما) استان اصفهان:

مجوز الکترونیکی برای 100 باب کانون فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان در مرحله صدور قرار گرفت

حجت الاسلام نيستاني با بيان اينکه اولويت صدور مجوز الکترونيکي کانون هاي فرهنگي هنري مساجد بر اساس امتياز آنها در سامانه بچه هاي مسجد است، گفت: تا کنون تعداد 100 مجوز الکترونيکي براي کانون هاي فرهنگي هنري مساجد استان اصفهان در مرحله صدور قرار گرفته است.
شناسه خبر : 17337 تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۳:۵۱

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما) از اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا نیستانی در وبینار شبکه رابطان فهمای استان که با حضور روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان اصفهان به منظور آموزش نحوه دریافت مجوز الکترونیک کانون های فهما برگزار شد، گفت: صدور مجوز الکترونیکی کانون های فرهنگی هنری مساجد بر اساس دستورالعمل های جدید برگرفته از اساسنامه ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد صورت می پذیرد.

 

مدیر ستاد (فهما) در استان اصفهان اظهار داشت: شرایط مدیر مسئول کانون ها از جهت مدرک تحصیلی دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی یا معادل آن، و از نظر سن دارا بودن حداقل 18 و حداکثر 50 سال و همچنین از نظر امتیاز کانون، داشتن امتیاز بالای 2 هزار در سامانه بچه های مسجد از شرایط اولیه صدور مجوز است.

 

وی با تاکید بر اینکه کانونهایی که در سال گذشته از امتیاز لازم برخوردار نبوده اند، باید در سال جاری تلاش دوچندانی داشته باشند، افزود: کانون هایی که از امتیاز بیشتری برخودار بوده اند در اولویت صدور مجوزهای الکترونیکی هستند اما همه کانون ها باید با ثبت فعالیت های خود در سامانه بچه های مسجد، وضعیت امتیازات خود را نسبت به گذشته بهبود بخشند.

 

حجت الاسلام نیستانی در بخش دیگری از صحبت های خود به برگزاری طرح ملی «سه شنبه های تکریم» و رویداد بین المللی «روح مقاومت» اشاره کرد و تصریح کرد: کانون های فرهنگی هنری با اجرای این طرح ها و ثبت آن در سامانه بچه های مسجد می توانند از امتیازات ویژه آن استفاده کنند.

 

گفتنی است بالغ بر یک هزار و 900 باب کانون فرهنگی هنری در مساجد استان اصفهان فعالیت می کنند و استان اصفهان از این حیث در صدر کشور قرار دارد.